O hurtowni budowlanej WOŹNIAKIZOLACJE.PL

Hurtownia budowlana wozniakizolacje.pl to izolacje i akcesoria Państwa inwestycji

Do prawidłowej i wydajnej izolacji, kiedyś nie przywiązywaliśmy większej uwagi. Teraz jednak  wielu inwestorów wie że prawidłowa izolacja to spokój, oszczędność oraz pewność na długie lata użytkowania obiektu.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwań, nasza firma oferuję produkty renomowanych firm o niepowtarzalnym parametrach technicznych i właściwościach, w tym płyty PIR, płyty XPS, czy styropian EPS.

Bogata i różnorodna oferta materiałów budowlanych

Hurtownia budowlana wozniakizolacje.pl obejmuje 100 tys. m2 stanu magazynowego towarów w takich kategoriach jak: termoizolacje, hydroizolacje, folie (np. folie SUNFLEX czy folie ALUTHERMO) oraz membrany paro izolacyjne / paro przepuszczalne, ekrany dachowe,  akcesoria montażowe. Wizytówką firmy wozniakizolacje.pl jest nieustannie powiększająca się rodzina produktów. Flagowe marki oferowane w naszym sklepie to:

  • Gór-stal,
  • Swisspor,
  • Synthos,
  • Ravatherm,
  • Icopal,
  • Soudal,
  • Strotex,
  • EUROFAST

Są to rozpoznawalne i cenione przez klientów w całej europie.

Zapraszamy do przejrzenie i wybrania produktów nasze hurtowni budowlanej

Dbamy nie tylko o jakość proponowanego asortymentu ale ważna jest dla nas również cena. Staramy się aby nasze ceny, były dla Państwa atrakcyjne oraz nie zmienne w trakcie trwania całego procesu inwestycyjnego.
Nadrzędnym celem naszej firmy jest profesjonalna obsługa. Doradcy naszej firmy wyróżniają się profesjonalizmem i wykwalifikowaniem.

Jeżeli nie znaleźli Państwo wybranego produktu w naszej ofercie, prosimy o kontakt email: biuro@wozniakizolacje.pl , nasi Pracownicy dołożą wszelkich starań,  by przedstawić Państwu ofertę.

Dziękujemy za odwiedziny, życzymy Państwu udanych zakupów.
Andrzej Okoński
Andrzej Okoński
2021-06-28
Duży asortyment, materiały dostępne od ręki, fachowa obsługa.
Marta Zyglewicz
Marta Zyglewicz
2020-08-28
Profesjonalne podejście do klienta, miła obsługa, szeroki asortyment produktów. Polecam!
Stanisław Brożyna
Stanisław Brożyna
2020-08-27
Bardzo profesjonalna firma. Nie tylko pracownik mi doradził jaką izolację powinienem wybrać do ocieplenia garażu ale i pomógł obliczyć ile plyt muszę kupic. Sprawdzilo się co do centymetra i nie miałem żadnych odpadków. Materiały poządne i wytrzymałe. Łatwe w montażu. Polecam serdecznie
Szymon Kania
Szymon Kania
2020-08-27
Polecam! Miła obsługa, szybka realizacja zlecenia oraz profesjonalne podejście do doradztwa.